Casovi engleskog jezika za decu od 3 do 6 godina


 Usvajanje jezika je proces koji traje od rodjenja pa je vrlo vazno da deca budu izlozena stranom jeziku sto ranije kako bi savladala osnove u sto mladjem dobu. U skoli stranih jezika Kodi organizujemo kurseve engleskog za decu vec od 3 godina.

Rad sa najmladjima je koncipiran tako da na što zanimljiviji način nauče osnovne reči,pesmice,pričice. Casovi engleskog jezika za decu su prilagođeni uzrastu pa se organizuju u trajanju od 30min dva puta nedeljno. U skoli jezika Kodi organizujemo nekoliko javnih časova sa našim najmlađim polaznicima gde prisustvuju roditelji, kao i priredbe na kraju skolske godine. 

 

Cilj nam je da deca budu motivisana za rad jer je od velike vaznosti to da u samom pocetku njihov pristup engleskom jeziku bude zabavan i da zavole ucenje stranih jezika. Casovi engleskog jezika za decu su koncipirani tako da kroz igru, price i pesme sire vokabular i oslobode se da govore na engleskom jeziku. 

Koriste se udzbenici stranih strucnih izdavaca koji su prilagodjeni najmladjima i njihovim interesovanjima. Lekcije su koncipirane tako da im konstantno drze paznju, imaju puno aktivnosti u toku casa kao sto su pevanje, gluma, bojenje, rad u radnom listu. Na taj nacin deca usvajaju engleski jezik i savladavaju jezicke vestine koje su najbitnije za njihov uzrast. Pored ucenja engleskog jezika deca razvijaju  kreativnost, motoriku, osecaj za timski rad, i jos puno toga.

U centru stranih jezika Kodi casove organizujemo u dogovoru sa polaznicima pa tako i kada su u pitanju nasi najmladji polaznici vodimo racuna o njihovim potrebama i uskladjujemo se prema tome. Organizujemo roditeljski sastanak na pocetku godine kako bismo zajedno uskladili termine.

Vise o aktuelnim desavanjima i popustima OVDE

Za vise informacija pozovite 064 571 65 25

GALERIJA

 

Centar stranih jezika Kodi , Todora Toze Jovanovica 1, Novo Naselje

Kontakt : 064/571-65-25

Novi Sad

 
 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *