Kursevi engleskog jezika za odrasle


Engleski jezik je davno prerastao okvire Velike Britanije i postao univerzalni jezik međunarodnog sporazumevanja
Suvišno je pisati o potrebi za njegovim poznavanjem, dovoljno je samo da se pogledaju oglasi za posao, zahtevi za profesionalno usavršavanje iz praktično bilo koje oblasti, ali i aktuelna medijska ili kulturna ponuda.
Engleski, kao maternji jezik govori oko 375 miliona ljudi širom sveta, i još toliko kao strani jezik. Trenutno više od milijardu ljudi uči engleski jezik, odnosno procenjuje se da svaka četvrta osoba na planeti poseduje barem minimalne kompetencije iz engleskog jezika.

 

Na engleskom jeziku je napisano:
• 80% svih elektonskih podataka na svetu,
• 75% svetske pošte,
• 66% naučnih radova i
• 50% poslovnih ugovora.

 

Engleski jezik je prilično jednostavan za učenje sa jednostavnim gramatikom i sintaksom, gde i sa manjim fondom reči se može lako i uspešno sporazumevati. Tako da se ne postavlja pitanje da li treba znati engleski jezik, već koliko ga dobro treba poznavati.

 Centar stranih jezika KoDi organizuje kurseve engleskog jezika za odrasle od početnog A1 do najnaprednijeg C2 nivoa. Nastava u školi KoDi se odvija uz korišćenje savremenih originalnih materijala koji pružaju kako jezička tako i šira znanja o engleskom govornom području,kulturi i istoriji. U nastavu je uključena i interaktivna SMART tabla koja je trenutno svuda u svetu veoma popularna zbog mogućnosti koje pruža. Naš cilj u školi KoDi je da polaznici budu motivisani za rad, da razviju samostalnost u učenju, da dobiju samopouzdanje u govoru engleskog jezika kao i da brzo napreduju u sticanju znanja.

Rad u malim grupama (do 6 polaznika) se pokazao kao najefikasnije rešenje. Svakom je posvećena pažnja i bude dovoljno vremena u toku časa za svako pitanje ili sugestije. Individulne časove organizujemo po želji i potrebi polaznika . Časovi u centru stranih jezika Kodi su u potpunosti osmišljeni prema potrebama polaznika i njihovim željama i obavezama. U zavisnosti od interesovanja polaznika postoji mogućnost organizovanja nastave u prepodnevnim ili vikend terminima.

Kursevi engleskog jezika za odrasle se organizuju u grupama ili individualno u zavisnosti od potreba polaznika. Najpre se izvrsi testiranje i nakon utvrdjenog nivoa znanja se formiraju grupe i biraju udzbenici.

U skoli stranih jezika Kodi imate priliku da ostvarite popuste pri upisu. Vise informacija o popustima i aktuelnostima klikom OVDE

 

 

GALERIJA

Centar stranih jezika Kodi, Todora Toze Jovanovica 

Novo Naselje, Novi Sad

Telefon 064 571 65 25


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 thoughts on “Kursevi engleskog jezika za odrasle

 • Vesna Zeljković

  Dobar dan..Zainteresovana sam za početni kurs engleskog jezika za odrasle osobe…Interesuje me da li je cena koja je na sajtu važeća, odn da li postoji mogućnost pohadjanja kursa u smenama ( jedne nedelje pre podne, druge posle podne) pošto i ja tako..po smenama radim..Hvala

  • Kodi Skola Post author

   Postovana Vesna,
   Cene kurseva su vazece, sto se tice termina najbolje bi bilo da nas kontaktirate telefonom kako bismo se dogovorili i uskladili kako Vam odgovara. Pozovite nas na 064 571 65 25.
   Srdacan pozdrav,
   Skola Kodi